Internet światłowodowy

/ ULTRASZYBKI / NIEZAWODNY / 

Do zakończenia promocji:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Promocja wiosenna

FIBER 400

69,00

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
400 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb
Aktywacja 49,00 zł

Promocja wiosenna

FIBER 600

74,90

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
600 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb
Aktywacja 49,00 zł

Promocja wiosenna

Fiber 800

85,00

zł/Miesiąc
prędkość pobierania
800 Mb
prędkość wysyłania
100 Mb
Aktywacja 49,00 zł

Promocja wiosenna

FIBER 200

59,00

zł/Miesiąc

Router bez WiFi

prędkość pobierania
200 Mb
prędkość wysyłania
20 Mb
Aktywacja 29,00 zł

Promocja

FIBER 500

59,00

zł/Miesiąc

Router bez WiFi

prędkość pobierania
500 Mb
prędkość wysyłania
50 Mb

Promocja aktywacja 1 zł

usługa dodatkowa

WiFi Mesh

20,00

zł/Miesiąc

usługa dodatkowa

SMART Wifi

10,00

zł/Miesiąc

Usługa dostępna tylko dla
Taryf z routerem WiFi
* Fiber 400
* Fiber 600
* Fiber 800

podana cena zawiera

RABAT

Abonament z rabatem 5,00 zł z tytułu e-rachunku / Rabatem 5,00 zł za zgody marketingowe / Rabatem 5,00 zł za terminową płatność.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ's

Każda instalacja kliencka zakończona jest gniazdkiem abonenckim posiadającym złącze do podłączenia krótkiego kabla światłowodowego do routera. Światło laserowe używane w sieciach komputerowych jest niewidzialne dla oka ludzkiego. Innymi słowy nie widzimy wiązki laserowej mimo ze ona jest nadawana! Nie jest wskazane spoglądanie w otwór ze światłem lasera w gniazdku abonenckim, kablu i modemie oraz ZABRONIONE JEST spoglądanie w wymienione miejsca przy użyciu przyrządów optycznych, w szczególności: lupy, lornetki, teleskopu itp. Prosimy samodzielnie nie otwierać puszki klienckiej, gdyż nieosłonięte włókno światłowodu jest bardzo delikatne i można łatwo go uszkodzić. Jeśli zajdzie potrzeba chwilowego rozłączenia kabla światłowodowego prosimy nie zabrudzić końcówki lub gniazda w routerze. Zabrania się odłączania kabla światłowodowego od routera na dłuższy czas.

Instalacja łącza światłowodowego trwa zazwyczaj około 2 godzin i przebiega w dwóch etapach. Podłączenie kabla światłowodowego do budynku i zaspawanie abonenckiej puszki przyłączeniowej. Kolejnym etapem jest podłączenie routera, konfiguracja komputerów klienta do pracy w nowej sieci oraz przygotowanie umowy. Nasi technicy posiadają wiedzę i umiejętności, aby cały proces instalacji przebiegał szybko i sprawnie. Wykonaliśmy tysiące takich instalacji, także nie ma obawy poradzimy sobie także w twoim domu.

Dla połączenia światłowodowego wymagany jest specjalny router. Obecnie stosujemy routery światłowodowe różnych producentów, lecz wszystkie mają 4 porty LAN, wbudowane Wifi, port telefoniczny oraz umożliwiają podłączenie telewizji IP (IPTV). Router światłowodowy jest naszą własnością i nie musisz martwić się o serwis lub wymianę. W wypadku problemu z jego działaniem nasz serwis wymieni go na inny.

W czasach gdy prędkość połączenia z Internetem sięga kilkuset megabitów na sekundę kluczową sprawę odgrywa szybki i sprawny komputer. Prędkości dostępu do sieci Internet oferowane przez naszą firmę są realne do osiągnięcia poprzez połączenie kablowe pomiędzy routerem a komputerem. Ze względu na specyfikę sieci WIFI (tłumienie przez ściany i zakłócenia) nie gwarantujmy prędkości podczas połączenia poprzez sieć WIFI z routerem. W razie wątpliwości prosimy przetestować swoje połączenie z Internetem np. poprzez wykonanie testu na stronie pro.speedtest.pl. Prosimy pamiętać, iż podczas wykonywania testu komputer musi być sprawny, wydajny, bez wirusów i ściągania w tle filmów lub muzyki, gdyż tylko taki test będzie wiarygodny.

Jeśli wyniki testu odbiegają od tego co mają Państwo w umowie prosimy o kontakt z naszym serwisem. Wykonamy pomiary i testy, włącznie z przyjazdem do Państwa z naszym sprzętem testowym, aby sprawdzić i odszukać przyczynę usterki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony z naszych usług. Po światłowodzie to MUSI działać, nie ma innej opcji !!

Dla waszego zdrowia i bezpieczeństwa nasze routery posiadają wbudowaną funkcję Wifi 2,4GHz i 5GHz a/b/g/n zgodną z normami Unii Europejskiej. Jeśli zasięg z wifi nie jest wystarczający nie stosujemy „mocniejszych routerów”, „anten gigantów” oraz innych trików tylko zawsze sugerujemy zastosowanie kolejnego routera lub sieci WiFi MESH na piętrze lub z drugiej strony budynku. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie gwarantujące poprawienie zasięgu przy zachowaniu bezpieczeństwa i prędkości transferu.

Verified by ExactMetrics