internet światłowodowy

Promocja od 13/03/2023 na wybrane pakiety

69,00

zł/miesięcznie

69,00 zł

100
Mb/s
Prędkość pobierania
400 Mb
Prędkość wysyłania
50 Mb

Router z WiFi

802.11a/n/ac

Jednorazowa
Opłata Aktywacyjna

99,00 zł

89,00

zł/miesięcznie

89,00 zł

100
Mb/s
Prędkość pobierania
800 Mb
Prędkość wysyłania
100 Mb

Router z WiFi

802.11a/n/ac

Jednorazowa
Opłata Aktywacyjna

49,00 zł

79,00

zł/miesięcznie

79,00 zł

100
Mb/s
Prędkość pobierania
600 Mb
Prędkość wysyłania
50 Mb

Router z WiFi

802.11a/n/ac

Jednorazowa
Opłata Aktywacyjna

99,00 zł

*Abonament z rabatem 5,00 zł z tytułu e-rachunku / Rabatem 5,00 zł za zgody marketingowe / Rabatem 5,00 zł za terminową płatność.
**Prędkości do 100Mb/s, 400 Mb/s, 600 Mb/s i do 800Mb/s dostępne na wybranych obszarach dla nowych Klientów indywidualnych.

55,00

zł/miesięcznie

0
Mb/s
Prędkość pobierania
100 Mb
Prędkość wysyłania
10 Mb
BRAK WiFI

Router LAN ethenret

Jednorazowa
Opłata Aktywacyjna

99,00 zł

Światłowód

Nasz światłowód kończy się  gniazdem w Twoim domu.  Przesyłanie danych kablem światłowodowym to obecnie najlepsze i najszybsze rozwiązanie dla Internetu i jeszcze długo tak pozostanie.

Router WiFi

W ofercie Internetu z WiFi dostarczymy szybki router z Wifi 2,4GHz oraz 5GHz w standardzie 802.11a/n/ac i uruchomimy go na miejscu, abyś od razu mógł korzystać z połączenia.

800 Mbps

Dzięki światłowodowi Internet 8000 Mbit/s stał się szeroko dostępny.

Bezpieczeństwo

Naszym klientom oferujemy pakiety ochrony antywirusowej i nie tylko, renomowanego producenta G-data, w bardzo atrakcyjnych cenach.

WiFi Mesh

Poznaj system

Jak działa system mesh?

Każde urządzenie wchodzące w skład systemu mesh łączy się z innymi, czyli jest elementem jednolitej sieci WiFi. Oznacza to, że użytkownik przemieszczający się po mieszkaniu, cały czas korzysta z jednej sieci, choć jego smartfon czy laptop łączy się w praktyce z różnymi urządzeniami dostępowymi.

Kiedy warto skorzystać z systemu mesh?

System mesh najlepiej sprawdza się w sytuacjach, gdy zasięgiem WiFi objąć chcemy dużą przestrzeń – to może być dom jednorodzinny lub duże mieszkanie, a także różnej wielkości biura i budynki firm. Innymi słowy takie urządzenia dają korzyści wszędzie tam, gdzie mogą występować „białe plamy” w zasięgu.

Zalety systemu mesh

  • System mesh to nowoczesne i przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie poprawiające komfort korzystania z internetu. Oto najważniejsze zalety systemu sieci mesh.
  • Poprawa zasięgu sygnału WiFi w domu lub firmie – urządzenie dostępowe można umieścić w każdym pomieszczeniu lub w kluczowych punktach domu – na przykład na obu piętrach. W ten sposób można cieszyć się Internetem we wszystkich pomieszczeniach i na wszystkich piętrach, które dotąd były zbyt daleko od głównego routera
  • Brak strat przy przekazywaniu sygnału – docenią to szczególnie przemieszczający się po domu użytkownicy słuchający właśnie muzyki w serwisie streamingowym, czy w jakikolwiek inny sposób korzystający z Internetu. Jest to efekt automatycznego przełączania się pomiędzy urządzeniami dostępowymi, w celu uzyskania najsilniejszego połączenia
  • Stabilne działanie – dzięki temu, że każdy element sieci mesh WiFi jest routerem, użytkownicy mogą również liczyć na wyjątkowo stabilną pracę. Nawet jeśli z jakiegoś powodu jeden router się wyłączy, sieć pozostaje aktywna. W dodatku urządzenia łączą się ze sobą nawzajem, a nie tylko z centralnym routerem
  • Łatwa instalacja i konfiguracja – kolejna zaleta systemu mesh. Nie tylko urządzenia mają domyślnie włączony odpowiedni tryb działania, ale też są kontrolowane przez aplikację mobilną
  • Wygodne zarządzanie i monitorowanie ruchu – zwiększa poziom bezpieczeństwa ułatwiając dbanie o prywatność oraz ustawienie ochrony rodzicielskiej
  • Łatwa rozbudowa – jeśli uznamy, że w pewnych punktach naszego domu lub biura zasięg WiFi wciąż jest zbyt słaby, łatwo możemy dołączyć kolejne punkty dostępowe rozbudowując sieć typu mesh.